Přeskočit na obsah

O nás

Náš příběh

Na počátku roku 2020 se změnila světová ekonomika a celá společnost se dostala do omezení způsobených novým virem COVID-19. Tento virus, který se začal šířit v prosinci 2019 z čínského města Wu-chan, způsobuje infekční onemocnění, které vyvolává koronavirus SARS-CoV-2 (dříve označovaným jako 2019-nCoV).

Koncem října bylo evidováno ve světě více než 50 milionů zachycených případů tohoto onemocnění.

Společnost MIVOKOR s.r.o. je zaměřena na široké portfolio výroby a díky svému rozsahu činností má vlastní vývojový a konstrukční team zaměstnanců, kteří mají rádi nové výzvy přicházející z trhu.

Mnoho let se věnujeme čistotě průmyslového praní a výrobě technologických nerezových košů pro automobilový průmysl, výrobě výčepní techniky, vývoji kotlů na spalování dřevní štěpky a filtraci spalin s následným snižováním TZL a vzduchotechnice.

Zkušenosti z těchto oborů jsme zúročili právě při vývoji a výrobě nového přístroje se zcela ojedinělou technologií s obchodním názvem CLEANTECHCS AS 250, který je určen k filtraci vzduchu v prostorách do 300 m2 (výkon až 3000 m3 vzduchu za hodinu) s následnou sterilizací a desinfekcí prostor.  Zařízení je chráněno užitným vzorem a přihlášeno na patentovém úřadě jako patent.

Přístroj dokáže významně snížit riziko nákazy a ochránit tak občany jak před obávanou nákazou COVID-19, tak i před dalšími viry, které se šíří prostřednictvím kýchání, kašlání a prostřednictvím tělesného kontaktu. Kromě této významné funkce řeší i rizika plynoucí z alergenů jako například pyl, jemný prach, mastné molekuly, spory plísní a hub, dokáže si poradit i s nežádoucími pachy (např. cigaretový kouř). To vše jsou faktory, které významně ovlivňují zdraví a kvalitu našeho životního prostředí.

FILTRACE VZDUCHU:

Filtrovaný vzduch prochází přes 4 typy filtrů, nejprve přes mechanický a elektrostatický filtr, na kterých se zachytávají částice prachu. Viry jsou odstraněny prostřednictvím germicidního filtru díky UV záření. Jako poslední filtr, přes který vzduch prochází, je uhlíkový filtr, který zabezpečí potlačení pachů a případného dýmu. Zařízení pracuje ve čtyřech výkonových módech.

OZONIZACE POVRCHŮ:

Desinfekce povrchů, se provádí prostřednictvím ionizace. Přístroj nasaje vzduch a přemění kyslík O2 na ozón O3, který uvolňuje do prostředí. Probíhá dezinfekce povrchů.

Ionizace probíhá v uzavřených prostorách, např. přes noc, bez přítomnosti osob. Spuštění funkce ozonizace formou vzdáleného řízení.

Pevně věříme, že Vás tato technologie osloví, jako jeden z možných způsobů, jak aktivně řešit současnou situaci a ochránit své spoluobčany, zaměstnance, blízké.

CleanTechCS

Ozone Air and Environment Sterilizer

Miloš Vomela – MIVOKOR s.r.o.

Jednatel společnosti

V čem se lišíme?

Vaši poptávku obratem přesměrujeme na naše obchodníky. Rádi Vám představí nabízené zařízení

a služby, pomohou Vám s výběrem zařízení a připraví pro Vás předběžnou kalkulaci.

Technické řešení záleží na Vašich dispozičních možnostech a výběru technologie zařízení.

Připravíme Vám nabídku na míru s ohledem na Vaše potřeby. Zajistíme Vám i případné financování celého projektu.

Smlouva je první krok k realizaci. Vámi požadované zařízení zasmluvníme a vyspecifikujeme Vaše požadavky. Zrealizujeme dodávku zařízení.